بيانيه توافق سطح خدمت

توافق نامه سطح خدمت پورتال شركت برق منطقه اي فارس 

بدينوسيله توافق نامه سطح خدمات پورتال شركت برق منطقه اي فارس  را به اطلاع ميرساند:

1) تارنماي شركت برق منطقه اي فارس با امكان ثبت و پيگيري درخواستها، انتقادات، پيشنهادات و شكايات شما متقاضيان گرامي از طريق"منوي تماس با ما < ارائه نظرات و پيشنهادات" مجهز مي باشد. در اين قسمت شما ميتوانيد با حوزه هاي مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز تماس برقرار نماييد و نتيجه نظرات و پيشنهادت خود را از طريق "منوي تماس با ما < پيگيري پيام و پيشنهاد"، پيگيري نماييد.

2) براي ارتباط با هر واحد از ايميل واحد مورد نظر استفاده نماييد .

3) به محض ثبت درخواست، سعي مي گردد در كوتاهترين زمان ممكن نتيجه پيگيري درخواست مطرح شده به متقاضي اعلام و در صورت لزوم، درخواست مراجعه حضوري گردد.

4) تارنماي شركت برق منطقه اي فارس در صورت برقرار بودن زيرساخت هاي لازم مخابراتي بصورت تمام وقت در دسترس متقاضيان گرامي بوده و در صورت بروز هرگونه اشكال و نقص فني، به متقاضيان اطلاع رساني خواهدگرديد. همچنين تلاش خواهد شد هرگونه نقص فني رخ داده در حداقل زمان برطرف شده و تارنماي شركت به حالت عادي بازگردد.

5) اطلاعات خصوصي تكميل كنندگان فرم هاي الكترونيكي، دراختيار عموم قرار نمي گيرد.

6) حوزه پاسخگويي ميز خدمت سازمان - براي برقراري ارتباط با مديريت سايت و ساير حوزه ها به بخش اطلاعات تماس مراجعه فرماييد.

7) شركت برق منطقه اي فارس تمام حقوق مربوط به ويرايش شرايط استفاده، قوانين و نكات مطرح شده پيرامون آن را براي خود محفوظ مي دارد.

8) پورتال شركت برق منطقه اي فارس ممكن است شامل لينك هايي به سايت هاي ديگر باشد. سايت هاي لينك داده شده از درون سايت ما، تحت كنترل و نظارت ما نبوده و ما هيچ مسئوليتي را در قبال آنها به عهده نمي گيريم.

9) براي اطلاع رساني هر گونه گزارش خطا ، شامل خطاهاي فني و غير فني با دفتر فناوري اطلاعات از طريق تلفن 07132142929 وياپست الكترونيك info@frec.co.ir گزارش فرمائيد.

تعداد بازدید:
1482
تاریخ بروز رسانی:
1400/02/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آمار بازدید سایت
تمامی حقوق برای شرکت برق منطقه‌ای فارس محفوظ است Copyright ©۲۰21 – ۲۰۰۹ . استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه