۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
پيام مديريت عامل

بسمه تعالي

 

صنعت برق به عنوان يكي از حياتي ترين زيرساختهاي كشور نقش زيربنايي مهمي در توسعه اقتصادي، صنعتي و اجتماعي كشور دارد. شركت برق منطقه اي فارس به عنوان عضوي از خانواده صنعت برق كشور مسئوليت تامين، انتقال و فروش انرژي الكتريكي مطمئن مورد نياز مشتركين خود را در سطح استان هاي فارس و بوشهر برعهده دارد.

اين شركت در راستاي تحقق ماموريت خود، اهداف و سياستهاي اساسي خود را در راستاي تامين برق مطمئن،كمك به حفظ محيط زيست، افزايش بهداشت شغلي، و ارتقاي رضايت مشتريان تعيين نموده است و به ياري همكاران بالنده و برقراري تعامل سازنده با ساير ذينفعان، فعاليتهاي عملياتي تعريف شده جهت ايجاد، توسعه و نگهداشت شبكه انتقال و فوق توزيع تحت پوشش را در دستور كار قرار داده است.

در سالي كه گذشت نيروگاههاي موجود در منطقه با مجموع ظرفيت اسمي 9009مگاوات بيش از 3473642  مگاوات ساعت انرژي توليد و به شبكه تحويل داده است. ميزان حداكثر نياز مصرف منطقه در سال گذشته 5978 مگاوات در تاريخ نهم مرداد ماه بوده كه اين در حالي است كه ميزان حداكثر توليد شبكه 6260 مگاوات در آخرين روز تيرماه بوده است.

اين شركت با دارا بودن تعداد 292 ايستگاه برقرساني انتقال و فوق توزيع در روي شبكه اي به طول  15064.6 كيلومترمدار در سطح انتقال و فوق توزيع موفق به انجام بيشترين مديريت مصرف، با همكاري شركتهاي توزيع، در سطح كشور به ميزان 950 مگاوات گرديده است.

سال گذشته سالي پر از تلاش، سازندگي و بالندگي در عرصه هاي مختلف براي شركت بود كه با همت همكاران عزيز موفقيتهاي چشمگيري را به همراه داشت. اين شركت در سال 98 عنوان دستگاه برگزيده در جشنواره شهيد رجايي در بين دستگاههاي دولتي را به خود اختصاص داده است، همچنين بهره برداري و افتتاح پروژه هاي مهم برقرساني در دو استان فارس و بوشهر با همت و توان كاركنان توانمند و متعهد شركت به منصه ظهور نشست.

اميد است با استعانت از درگاه خداوند سبحان در سال پيش رو نيز همچون گذشته، با وجود مشكلات و محدوديتهاي تامين منابع، بتوانيم با همياري كليه ذينفعان به ويژه منابع انساني متخصص شركت، گام هاي موثري در جهت تحقق اهداف شركت برداريم و خدمتگزاران شايسته اي براي مردمان اين مرز و بوم باشيم.

 

 

 

غلامرضا نصيري

سرپرست شركت برق منطقه اي فارس

تعداد بازدید:
768
تاریخ بروز رسانی:
1399/02/11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آمار بازدید سایت
تمامی حقوق برای شرکت برق منطقه‌ای فارس محفوظ است Copyright ©۲۰20 – ۲۰۰۹ . استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal