۱۴۰۰ چهارشنبه ۳۱ شهريور
پيام مديريت عامل

بسمه تعالي

صنعت برق به عنوان يكي از حياتي ترين زيرساختهاي كشور نقش مهمي در توسعه اقتصادي، صنعتي و اجتماعي كشور دارد. شركت برق منطقه اي فارس به عنوان عضوي از خانواده صنعت برق كشور مسئوليت تامين، انتقال و فروش انرژي الكتريكي مطمئن مورد نياز مشتركين خود را در سطح استان هاي فارس و بوشهر برعهده دارد.

اين شركت در راستاي تحقق ماموريت خود، اهداف و سياستهاي كلان را به منظور تامين برق مطمئن،كمك به حفظ محيط زيست، افزايش بهداشت شغلي و ارتقاي رضايت مشتريان تعريف نموده و با برقراري تعامل سازنده با ساير ذينفعان، فعاليتهاي عملياتي تعريف شده جهت ايجاد، توسعه و نگهداشت شبكه انتقال و فوق توزيع تحت پوشش را در دستور كار قرار داده است.

در سالي كه گذشت اين شركت با مجموع دارايي تعداد 298 ايستگاه برقرساني انتقال و فوق توزيع در روي شبكه اي به طول 15267.2 كيلومترمدار در سطح انتقال و فوق توزيع و با مجموع ظرفيت اسمي 11386 مگاوات نيروگاههاي موجود در منطقه، بيش از 42834574  مگاوات ساعت انرژي توليد و به شبكه تحويل داده است. ميزان حداكثر نياز مصرف منطقه در سال گذشته 6172 مگاوات در تاريخ بيست و پنجم مرداد ماه بوده است. اين در حاليست كه ميزان حداكثر توليد شبكه 6456 مگاوات در آخرين روز مردادماه بوده است.

سال گذشته شركت برق منطقه اي فارس با وجود بحران كرونا كه تمامي صنايع كوچك و بزرگ را در كل دنيا تحت تاثير قرار داد، سالي پر از تلاش و سازندگي را در عرصه هاي مختلف تجربه نمود و با همت همكاران عزيز موفقيتهاي چشمگيري حاصل گرديد به نحوي كه بودجه طرح نزديك به 45 درصد عملكرد داشته كه نسبت به سال قبل رشد 20 درصدي را در بر داشته است. اين شركت در سال 99 در شاخصهاي اختصاصي جشنواره شهيد رجايي در زمره دستگاههاي برتر در بين دستگاههاي دولتي استان فارس قرار گرفت. همچنين بهره برداري و افتتاح پروژه هاي مهم برقرساني در دو استان فارس و بوشهر با همت و تلاش كاركنان توانمند و متعهد شركت به منصه ظهور نشست.

اميد است با استعانت از درگاه خداوند سبحان در سال پيش رو نيز همچون گذشته، با وجود مشكلات و محدوديتهاي تامين منابع، بتوانيم با همياري كليه ذينفعان به ويژه منابع انساني متخصص شركت، گام هاي موثري در جهت تحقق اهداف صنعت برداريم و خدمتگزاران شايسته اي براي مردمان اين مرز و بوم باشيم. 


غلامرضا نصيري

سرپرست شركت برق منطقه اي فارس

تعداد بازدید:
173
تاریخ بروز رسانی:
1400/04/14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آمار بازدید سایت
تمامی حقوق برای شرکت برق منطقه‌ای فارس محفوظ است Copyright ©۲۰20 – ۲۰۰۹ . استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal