۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير
نيروكارت

طرح نيرو كارت

در راستاي توسعه خدمات رفاهي كاركنان صنعت آب و برق و با بهره گيري از تجربيات طراحي گذشته ، زمينه اي جهت كاهش هزينه هاي خانوار از طريق استفاده ازتخفيفات مناسب در مراكز مختلف ارائه كالا و خدمات در اين طرح مهيا گرديده است به نحوي كه دارندگان اين كارت با مراجعه به مراكز طرف قرارداد مي توانند ار تخفيف ( عمدتا بين 15 الي 45 درصد ) بر اساس تفاهم نامه هاي منعقد شده بهره مند گردند.
سياست كميته  راهبري طرح ، متشكل از كليه شركتهاي صنعت آب و برق استانهاي فارس و بوشهر بر اين است كه به مرور علاوه بر كليه اقلام مورد نياز خانواده محترم صنعت آب و برق ، خدمات پزشكي ، و ... آنان نيز تحت پوشش اين كارت قرار گيرند.

ويژگي هاي نيرو كارت

امكان استفاده از كليه خدمات بانكي و شتابي ( دريافت و پرداخت وجه نقد ، انتقال وجه ، پرداخت قبض و ...) 
استفاده از تخفيف هاي متنوع در مراكز طرف قرارداد بصورت خودكار ، به نحوي كه با استفاده از دستگاه كارت خوان مخصوص طرح ، با وارد كردن مبلغ واقعي خريد بصورت خودكار مقدار تخفيف اعمال گرديده و مبلغ با در نظر گرفتن ميزان تخفيف از كارت شما كسر مي گردد.
امكان اطلاع از مراكز ارايه دهنده خدمات از طريق سايت WWW.NIROOCARD.IR و همچنين كانال  تلگرامي به آدرس NIROOCARD@ بزودي مهيا مي گردد.
قابليت شارژ كارت بصورت نقدي با مبلغ دلخواه افراد بوسيله دستگاه خود پرداز يا اپليكيشن تاپ
صدور كارت با مشخصه پرسنل و شماره كارت مربوط به هر فرد جهت محدود كردن سوء استفاده توسط افراد غير و داشتن اطلاعات كامل در زمينه مقدار و ميزان استفاده همكاران به تفكيك مراكز ارائه دهنده خدمات بصورت انلاين .
دارا بودن سرويس پيامك
دارا بودن پنج بخش ( سگمنت ) متفاوت در كارت جهت متمركز كردن ساير ساير خدمات رفاهي از جمله هزينه هاي درماني ، بن هاي خريد ، كمك هزينه هاي مختلف در آن

مناطق تحت پوشش 

در حال حاضر اين طرح در گستره استانهاي فارس و بوشهر ، در حال اجرا مي باشد و به منظور توسعه خدمات آن در سطح شهرستانهاي مختلف اين دو استان  ، كار گروهي تخصصي تشكيل كه در حال دريافت پيشنهادات همكاران محترم در سطح شهرستانها و انعقاد تفاهم نامه مي باشند. همچنين به منظور رفاه همكاران ، اقدامات لازم جهت - تحت پوشش قرار گرتن مراكز زيارتي و سياحتي شهرهاي مشهد و كيش - و ساير شهرهاي سياحتي و زيارتي در حال انجام مي باشد.
 

 
تعداد بازدید: 1046
تاریخ به روز رسانی: 1396/10/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
سایر خدمات
آدرس
آدرس و شماره تماس
شيراز - خيابان زند ، نبش خيابان فلسطين
كد پستي : 94715-71346
صندوق پستي : 193
شماره تلفن : 9 - 32330031 - 0711
شماره فاكس : 32359047 - 0711
تلفن گويا : 32300732 - 0711
پست الكترونيك : info@frec.co.ir
تمامي حقوق براي شركت برق منطقه‌اي فارس محفوظ است Copyright © 2009 - 2013.استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد. حریم خصوصی کاربران
ورداعضا
Powered by DorsaPortal