۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند
توسط كارشناسان دفترIT   شركت برق منطقه اي فارس :سامانه كنترل و مديريت اينترنت مهمانسرا ها راه اندازي شد . 1396/07/19
توسط كارشناسان دفترIT شركت برق منطقه اي فارس :سامانه كنترل و مديريت اينترنت مهمانسرا ها راه اندازي شد .
با توجه به افزايش ضريب نفوذ خدمات مبتني بر فناوري اطلاعات در سازمان ها همچنين ضرورت دسترسي سريع كاركنان به اطلاعات مورد نياز در حين ماموريت اداري ، دفتر فاوا اقدام به راه اندازي سامانه اينترنت ميزبان در محل مهمانسراي تهران نمود .

به گزارش دفترروابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس مهندس محمد رضا گلساز شيرازي مدير دفتر فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات اين شركت به اهداف راه اندازي سامانه مزبور اشاره كرد و گفت : باهدف توسعه مكاني ارايه خدمات مكانيزه به همكاران برق فارس و ضرورت دسترسي سريع به اطلاعات اداري ، دفتر فاوا اقدام به راه اندازي سامانه اينترنت ميزبان در محل مهمانسراي تهران نمود.

وي در ادامه افزود : پرسنل شركت جهت تبادل اطلاعات و انجام وظايف اداري علاوه بر امكان اتصال هدفمند و كنترل شده در فضاي اينترنت ، نياز مند مي باشند كه به سرويس هاي اداري از جمله: پورتال، اتوماسيون اداري، سامانه نظام پيشنهادات ، دسترسي داشته باشند .

بر اساس گزارش ارسالي ارائه راهكارهاي دسترسي به اين سرويس ها از ساير اماكن خارج از سازمان از جمله خدمات ارزش افزوده دفتر فاوا به شمار مي رود لذا در اين ميان مراكزي مانند مهمانسراها كه بيشتر مورد استفاده كاربران اينگونه سرويس ها هستند در اولويت بالاتري قرار خواهندگرفت.

شايان ذكر است كه اين سامانه توسط گروه زير ساخت امنيت و شبكه دفتر فاوا ، طراحي و به بهره برداري رسيده است .

شايان ذكر است كه اين سامانه امكان مديريت از راه دور اتصال به شبكه اينترنت را مهيا نموده و خدمات خود را به صورت HOTSPOT و به همراه احراز هويت آنلاين، بر اساس تكنولوژيCloud ارايه مي نمايد.

منبع:
نویسنده: عليرضا شعله
تعداد بازدید: 136
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
سایر خدمات
آدرس و شماره تماس
شيراز - خيابان زند ، نبش خيابان فلسطين
كد پستي : 94715-71346
شماره تلفن : 9 - 32330031 - 071
شماره فاكس : 32359047 - 071
تلفن گويا : 32300732 - 071
پست الكترونيك : info@frec.co.ir
تمامي حقوق براي شركت برق منطقه‌اي فارس محفوظ است Copyright ©2017 – 2009 . استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.
حریم خصوصی
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal