۱۳۹۶ يکشنبه ۶ اسفند
به همت  دفتر فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات برق فارس :زير سايت امور بانوان و خانواده برق فارس راه اندازي شد . 1396/08/20
به همت دفتر فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات برق فارس :زير سايت امور بانوان و خانواده برق فارس راه اندازي شد .
بمنظور آگاه سازي بانوان شاغل و خانواده محترم همكاران برق فارس از آخرين اخبار صادره توسط امور بانوان و خانواده ، زير سايت مربوطه توسط دفتر IT راه اندازي شد .

به گزارش دفترروابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس ، سركار خانم شاكري، مشاور مديرعامل برق منطقه اي فارس در امور بانوان و خانواده به اهميت و نقش اطلاع رساني اشاره كرد و گفت : امروزه درزمان و موقعيتي قرار داريم كه نقش اطلاع رساني به موقع در سازمانها از اهميت بسيار زيادي برخوردار است لذا تمام تلاش و دغدغه ما بر اين استوار بود تا همكاران و خانواد ه هاي محترم آنان به سهولت و آساني بتوانند از اخبار و اطلاعات مورد نياز خود كه از طريق اين واحد صادر مي گردد، به سرعت آگاهي يابند .

وي در ادامه افزود : در اين راستا اطلاعيه هاي صادره توسط امور بانوان و خانواده ، آخرين اخبار ، همچنين متون علمي ، فرهنگي ، روانشناسي و... از طريق سامانه پورتال شركت برق منطقه اي فارس بار گذاري و در آدرس frec.co.ir قابل مشاهده مي باشد.

گزارش ارسالي حاكي از اين است كه زير سايت امور بانوان و خانواده شركت با همكاري كارشناسان محترم دفتر فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات برق فارس راه اندازي گرديده و از شهريور ماه سا ل جاري از طريق سامانه پورتال شركت به آدرسwww.banovan.frec.co.ir قابل مشاهده است .

امور بانوان و خانواده برق فارس به منظور بهبود سامانه مزبور از خانواده ها ي محترم همكار درخواست كرد : براي استفاده از موضوعات مندرج در سايت ، رهنمودها و پيشنهادهاي خود را در راستاي رفع نواقص و تكميل پورتال مزبور ارائه فرمايند .
منبع: روابط عمومي
نویسنده: عليرضا شعله
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
سایر خدمات
آدرس و شماره تماس
شيراز - خيابان زند ، نبش خيابان فلسطين
كد پستي : 94715-71346
شماره تلفن : 9 - 32330031 - 071
شماره فاكس : 32359047 - 071
تلفن گويا : 32300732 - 071
پست الكترونيك : info@frec.co.ir
تمامي حقوق براي شركت برق منطقه‌اي فارس محفوظ است Copyright ©2017 – 2009 . استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.
حریم خصوصی
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal