۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
/img/NoImage.jpg 1396/11/18
با حضور مدير عامل برق فارس : از برگزيدگان و فعالان عرصه نظام پيشنهاد ها و مديريت دانش برق فارس تجليل به عمل آمد .
بمنظور جلب مشاركت كاركنان در بهبود مستمر سازمان از راه استقرار نگرش مديريت مشاركتي مراسم تقدير و تجليل از برگزيدگان و فعالان عرصه نظام پيشنهادها و مديريت دانش شركت برق منطقه اي فارس با حضور مدير عامل ، معاونين و مديران در تالار اين شركت برگزار شد .

نظام پيشنهادها و مديريت دانش از مهمترين و اثر گذارترين مباحث طرح شده در دوران نوين مي باشدكه سودمندي هاي هركدام با پژوهش هاي پيشين محرز گرديده است. يكي از نظام هاي مديريتي پويا كه نقش بسيار مهمي در توسعه منابع انساني و در نتيجه در فرآيند توسعه كلي يك سازمان دارد نظام مديريت مشاركتي است.

به گزارش دفترروابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس ، مهندس عبدالعزيز كريمي در آيين قدرداني و تجليل از برگزيدگان و فعالان عرصه نظام مديريت دانش و پيشنها د ها ي اين شركت سرمايه ، تكنولوژي و منابع انساني را ارزشهاي مهم هر سازمان دانست و خاطر نشان كرد : نيروي انساني مهم‌ترين سرمايه هر سازمان به شمار مي آيد . آنچه مسلم است منبع انساني به لحاظ مزيت رقابتي خود ، از ارزش افزوده بر خوردار است لذا اين نيروي انساني است كه خاصيت فزايندگي دارد .

مهندس كريمي در ادامه گفت : تنها منابع نامحدودي كه يك سازمان در اختيار دارد، قلب‌ها و مغزهاي كاركنان است . اهداف و برنامه‌هايي كه مديران ارشد، مياني و پايه در هر سازمان تهيه و تدوين مي‌كنند، فقط با اتكا به توانايي و شايستگي نيروي انساني قابل اجرا و تحقق است. پس مهم‌ترين وظيفه هر مدير در برابر كاركنان سازمان ابتدا ارتقاي توانايي علمي و اجرايي آنان و سپس جلب مشاركت كاركنان در بهبود مستمر سازمان از راه استقرار نگرش مديريت مشاركتي ( نظام پيشنهادها و مديريت دانش ) است.

مهندس كريمي در ادامه سخنان خود به بيان سبك هاي مديريتي دردنياي كنوني پرداخت . وي مديريت مشاركتي را بهترين سبك و كار آمد ترين سبك درراستاي افزايش بهره وري ونهايتا تحقق اهداف سازمان دانست .

مديرعامل برق فارس در ادامه سخنان خود با استناد به احاديث ، روايات و علوم قرآني مشاركت درتمامي امور را از مهمترين اصل درسيره انبياء الهي و امامان معصوم عليها سلام برشمرد و اظهار داشت : گسترده كردن دامنه مشاركت كاركنان در اداره امور، هم زندگي كاري را از بركات انديشه و تجربه آنان غني مي‌سازد و هم شوق و رغبت آنان را به حفظ آنچه از راه تلاش گروهي فراهم مي‌آيد ، افزايش مي‌دهد.

مهندس كريمي در خاتمه فرد گرايي را از عوامل بازدارنده در نظام مشاركت و مديريت دانش دانست . وي ، تعريف ساختار ، اصلاح و تقويت فرهنگ مشاركت را يكي از راه هاي برون رفت از فرد گرايي بر شمرد .

گزارش ارسالي حاكي از آن است كه در ادامه مراسم با اهداء لوح تقدير ازبرگزيدگان و فعالان نظام پيشنهادها و مديريت دانش تجليل به عمل آمد .

منبع: روابط عمومي
نویسنده: عليرضا شعله
تعداد بازدید: 143
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
سایر خدمات
آدرس و شماره تماس
شيراز - خيابان زند ، نبش خيابان فلسطين
كد پستي : 94715-71346
شماره تلفن : 9 - 32330031 - 071
شماره فاكس : 32359047 - 071
تلفن گويا : 32300732 - 071
پست الكترونيك : info@frec.co.ir
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal