۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند
/img/NoImage.jpg 1396/11/23
به منظور ارج نهادن و تجليل از سي سال تلاش و خدمت صادقانه :از بازنشستگان شركت برق منطقه اي فارس تجليل به عمل آمد.
به پاس ارج نهادن و تجليل از بازنشستگان و قدرداني از سي سال تلاش و خدمت صادقانه در حوزه برق رساني به مردم شريف استان هاي فارس و بوشهر، از دويست و پنجاه تن بازنشستگان به همراه خانواده آنان جمعا پانصد تن تجليل به عمل آمد.
شكوه و عظمت ايران اسلامي، حاصل تلاش دلسوزانه شمع وجود شاغلين ديروزي است كه بازنشستگان امروز هستند. جوانان غيور و مردان با غيرتي كه پرورش يافته دست همين گنجينه‌هاي علم و معرفت و مربيان خوش‌نيت اين جامعه اسلامي مي‌باشند. سپاس و درود خدا بر قهرمانان عرصه كار و سازندگي ايران اسلامي باد .

به گزارش دفتر روابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس، مهندس عبدالعزيز كريمي مدير عامل شركت برق منطقه اي فارس در اين مراسم طي سخناني ، از بازنشستگاني كه سال هاي جواني خود را صرف خدمت به مردم كرده اند قدرداني كرد .

مهندس كريمي در ادامه به منزلت و جايگاه بازنشستگان اشاره كرد و خاطر نشان ساخت : بازنشستگان، شاغلان ديروز و آئينه تمام نماي شاغلين امروز هستند. چون بر اين باورهستيم كه اين تلاشگران توانسته‌اند با اداره مقتدرانه ، استقلال و سربلندي ايران اسلامي را به نحوي كه بايسته است در سطح جهان مطرح نمايند .

مدير عامل برق فارس به بيان چا لش ها و مشكلاتي كه بازنشستگان با آن مواجه هستند پرداخت و گفت : فردي كه ساليان طولاني به فعاليت مشغول بوده ، حال پس از ترك سازمان احساس تعلق و وابستگي دارد و انتظار دارد كه به هنگام مراجعه به سازمان بر اساس قوانين و ضوابط به انتظاراتش پاسخ مثبت داده شود .

در همين راستا مديران و مسئولين امر مي بايست شرايط لازم براي رفاه نسبي بازنشستگان ر ا فراهم آورند .

مهندس كريمي در پايان سخنان خود اين مناسبت را براي همه همكارن بازنشسته به ياد ماندني و خاطره انگيز دانست و از مديران و مسئولين مربوطه در خواست كرد درجهت تامين احتياجات اساسي و حقوق بازنشستگان همچنين ضرورت بحث آموزش ويژه كاركنان در شرف بازنشستگي و بازنشسته ، تمام توان خود را بكار گيرند .

گزارش ارسالي حاكي از آن است كه مراسم مزبور با برگزاري برنامه هاي هنري ، پذيرايي و ضيافت شام پايان يافت .

منبع: روابط عمومي
نویسنده: عليرضا شعله
تعداد بازدید: 214
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
سایر خدمات
آدرس و شماره تماس
شيراز - خيابان زند ، نبش خيابان فلسطين
كد پستي : 94715-71346
شماره تلفن : 9 - 32330031 - 071
شماره فاكس : 32359047 - 071
تلفن گويا : 32300732 - 071
پست الكترونيك : info@frec.co.ir
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal