۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
معرفي معاونت بهره برداري


شركت برق منطقه اي فارس و بوشهر مسئوليت تامين برق پايدار و مطمئن در دو استان پهناور فارس و بوشهر كه از نظر وسعت و تفاوت اقليمي و آب و هوايي ، بسيار با يكديگر متفاوت هستند را به عهده دارد ، متخصصين برق در معاونت بهره برداري اين شركت در شرايط و وضعيت هاي مختلف اعم از هواي بسيار سرد با مسيرهاي كوهستاني و هواي گرم و طاقت فرسا با تابستان هاي بسيار گرم و شرجي ، عمليات بهره برداري و نگهداري را  به نحو شايسته انجام مي دهند .

حوزه عملكرد بهره برداري برق فارس : استان هاي فارس و بوشهر

استان بوشهر با مساحت 23167كيلو متر مربع حدود 1.4درصد ، مساحت كل كشوررا به خود اختصاص داده است .

آب و هواي استان بوشهر گرم و در نواحي ساحلي گرم و مرطوب است كه از جمعيتي بيش از 886 هزار نفر برخوردار است  بطور طبيعي تأمين برق اين نوع مناطق از اهميت بسيارزيادي برخوردار است .

استان فارس نيز با مساحت 122416 كيلومتر مربع ،‌ حدود 8درصد مساحت كل كشور را شامل مي شود . اين استان از جمعيتي معادل 4 ميليون و340هزار نفر برخورداراست . آب و هواي استان در شمال سردسير، در نواحي مركزي ،  زمستانها معتدل و باراني، تابستانها گرم و خشك و در جنوب و جنوب شرقي زمستانها معتدل و باراني و تابستانها بسيار گرم مي باشد. حداقل دماي استان 10- و حداكثر دما 48 درجه سانتيگراد مي باشد . تفاوت آب و هوا در استان فارس نيز مشهود است متخصصين برق فارس به صورت شبانه روز در قالب هفتاد گروه عملياتي چهار نفره مجهز به ابزار و تجهيزات لازم مشغول به عمليات ، نگهداري و تعميرات موردي و ساليانه مي باشند كه برق مطمئن مشتركين را تامين كنند.

شركت برق منطقه اي فارس با برخورداري از 15 هزار كيلومتر خط انتقال و فوق توزيع كه حدود 13 درصد كل خطوط كشور مي باشد ، در بين برق هاي منطقه اي سراسركشور مقام اول را دارا مي باشد ، لذا حفظ و نگهداري از تاسيسات مزبور از اهميت بسيارزيادي برخوردار است . همچنين اين شركت با داشتن 268   پست انتقال برق رساني ، دررده دوم كشور قرار دارد كه مسئوليت خطير برق رساني به دو استان پهناور فارس و بوشهر را به عهده دارد .

 

معرفي معاونت بهره برداري
53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
سایر خدمات
آدرس
آدرس و شماره تماس
شيراز - خيابان زند ، نبش خيابان فلسطين
كد پستي : 94715-71346
صندوق پستي : 193
شماره تلفن : 9 - 32330031 - 0711
شماره فاكس : 32359047 - 0711
تلفن گويا : 32300732 - 0711
پست الكترونيك : info@frec.co.ir
تمامي حقوق براي شركت برق منطقه‌اي فارس محفوظ است Copyright © 2009 - 2013. حریم خصوصی کاربران
ورود اعضا
close
Powered by DorsaPortal