۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
1398/02/11
با همت وكوشش دفتر بازار برق فارس :لايه مكاني كنتورهاي بازار برق در سامانه جامع مكاني (GIS)طراحي، ايجاد و راه اندازي شد .به گزارش دفترروابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس مهندس محمد رضا گلساز شيرازي مدير دفتربازاربرق فارس در خصوص اجراي پروژه مزبور گفت : در ابتدا براي جمع آوري داده هاي متنوع تمامي كنتورهاي بازار برق در سطح دو استان فارس و بوشهر برنامه ريزي نموديم .

طي 16 هفته سه تيم ازكارشناسان بازار برق با در دست داشتن فرم هاي برداشت اطلاعات به بيش از 210 ايستگاه سركشي كردند و اطلاعات 3 تيپ كنتور منصوبه بر روي خطوط، ترانسفورماتورها و فيدرهاي فشارمتوسط را جمع آوري نمودند سپس با افزودن كد ديسپاچينگي خطوط و ايستگاه ها، جدول داده ها براي ورود اطلاعات به GIS، آماده و مهيا گرديد .

مدير دفتر بازار برق فارس به بيان نحوه اجراي اين پروژه پرداخت و افزود : اين كار با مديريت دفتر بازار برق و مشاركت دفتر فناوري ارتباطات و مديريت اطلاعات برق فارس صورت پذيرفت . جمع آوري داده ها ظرف سه ماه و نيم به اتمام رسيد و مراحل آماده سازي اطلاعات و ساخت لايه نيز كمتر از چهل روز به طول انجاميد .

وي در ادامه افزود: آگاهي از ويژگي هاي كار باعث شد تا از ابتدا طراحي دقيقي انجام پذيرد و داده هاي مورد نياز در حداقل زمان ممكن جمع آوري، بررسي، غربال و آماده سازي و در نهايت پياده سازي شود شايان ذكر است كه كليد و رمز موفقيت اين پروژه در تمامي اين مراحل ، مشاركت با لا ، صميميت و كار تيمي منسجم بود كه الحمدلله با پيشرفت فوق العاده به خوبي رقم خورد و من از يكايك همكاران خوبم در اجراي اين پروژه تقدير و تشكر مي كنم .

گزارش ارسالي حاكي از اين است كه آقايان تابعي ، آذرمكاني و پورياوند اعزام به منطقه و برداشت داده ها را برعهده داشتند همچنين آقاي بهروز يزداني كارشناس فناوري دفتر بازار برق ، با حوصله و صرف وقت فراوان ثبت داده ها و آماده نمودن فايل ورودي به GIS را برعهده داشت ودر نهايت آقاي مهندس خليل رحيمي راهبر سيستم اطلاعاتي مكان محور شركت ، با هنر و تجربه خود ، كار ساخت لايه مكاني داده ها را در كمترين زمان به انجام رساندند .
31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
سایر خدمات
آدرس
آدرس و شماره تماس
شيراز - خيابان زند ، نبش خيابان فلسطين
كد پستي : 94715-71346
صندوق پستي : 193
شماره تلفن : 9 - 32330031 - 0711
شماره فاكس : 32359047 - 0711
تلفن گويا : 32300732 - 0711
پست الكترونيك : info@frec.co.ir
تمامي حقوق براي شركت برق منطقه‌اي فارس محفوظ است Copyright © 2009 - 2013. حریم خصوصی کاربران
ورود اعضا
close
Powered by DorsaPortal