۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۹ مهر
مطابق كدام قانون داشتن پروانه بهره برداري و اعتبار آن در كل زمان توليد اجباري مي باشد؟

بر اساس ماده 5 قانون تاسيس سازمان برق ايران "هيچ شخصي اعم از حقوقي يا حقيقي نمي‌تواند بدون موافقت و كسب‌پروانه از وزارت نيرو در توسعه يا ايجاد و احداث و بهره‌برداري تأسيسات توليد و... برق به منظور مصارف در امور كشاورزي و‌صنعتي و تجاري اقدام نمايد." از اين رو و بر اساس صورتجلسه شماره يكصد و شصت و سه هيات محترم تنظيم بازار برق ايران، كليه نيروگاه هاي متصل به شبكه اعم از دولتي و غير دولتي مي بايد پروانه بهره برداري(براي توليد برق) را از وزارت نيرو اخذ نمايند.

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آمار بازدید سایت
تمامی حقوق برای شرکت برق منطقه‌ای فارس محفوظ است Copyright ©۲۰20 – ۲۰۰۹ . استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal